מבתי הכנסת לחנויות האופניים, יום הכיפורים ייראה אחרת


כרמל קמין, בלוגרית טיולים, נוהגת על פי רוב להעביר את תקופת החגים מעבר לים, אך השנה תיאלץ להישאר בישראל. “בשנים האחרונות בחגי תשרי אני בדרך כלל לא נמצאת בארץ, ומעדיפה לנצל את ימי החופש האלו לנסיעות וטיולים. פייסבוק מזכיר לי כל הזמן איך בשנה שעברה טיילתי בתקופה זו במיאנמר, וייטנאם וקמבודיה, לפני שנתיים בקירגיזסטן, כשלפני שלוש ‘רק’ קפצתי לירדן לצלילות, ובשנים קודמות יצא לי להיות בתקופה הזו בכרתים, נפאל והודו. התחביב הזה של הנסיעות מתבטא גם בבלוג הטיולים שלי ‘מסוף כרמלית’, בו אני מתעדת את מסעותיי וחולקת טיפים עם הגולשים” היא מספרת.

אלא שהקורונה שינתה באחת גם את התכניות שלה: למעלה מחצי שנה שלא פקדה את נתב”ג, וגם את החגים, ובהם יום הכיפורים, היא תעשה הפעם כאן. “מאז פברואר האחרון לא הייתי בחו”ל, והקורונה גרמה לזה שבפעם הראשונה זה שנים אני מבלה בארץ את החגים. אנסה להיזכר איך עושים יום כיפור בבית”, היא אומרת, תוך ניסיון להביט קדימה.

“זה מבאס ומצער, אבל גם האופציה של לטייל עם מסיכה ולחשוש שהיעד יהפוך למדינה אדומה תוך כדי הביקור נשמעת לי פחות מרנינה. נראה לי שאחכה עוד קצת כדי שהעולם יחזור להיות נורמלי. מניחה שעד החגים הבאים כבר יהיה חיסון כי די, יש גבול כמה שנגיף קטן יכול לשתק את עולם התיירות ואותי”.מקור

DEMOS BUY